Rodzina 500+

Wokanda

Wydział
Sygnatura sprawy (lub jej fragment)
Data rozprawy:
Data: 02-12-2021
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 08:30
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 1617/18
Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
Data: 02-12-2021
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 08:30
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RNs 215/20
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 02-12-2021
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 278/17
Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
Data: 02-12-2021
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 15/21
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 02-12-2021
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 348/21
Skład orzekający: Przewodniczący Jacek Kanclerz
Data: 02-12-2021
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:30
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II W 1334/20
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Szczodrowska
Data: 02-12-2021
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 346/21
Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
Data: 02-12-2021
Sala: 110, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Co 725/21
Skład orzekający: Przewodniczący Jacek Kanclerz
Data: 02-12-2021
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:15
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II W 1429/20
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Szczodrowska
Data: 02-12-2021
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:30
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 539/21
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz