Rodzina 500+

I Zespół

 

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący 

Orzeczenia w Sprawach Karnych

 ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 38a, 67-100 Nowa Sól

 1zkss@nowa-sol.sr.gov.pl

 

KIEROWNIK

Iwona Kazimierowicz – kurator specjalista

pok. nr 11, tel./fax 68-35-58-871, kom. 515 367 811

 e-mail: iwona.kazimierowicz@nowa-sol.sr.gov.pl

 dyżury: środa, czwartek   9.00 - 15.00

 

SEKRETARIAT

Czynny od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00

 pok. nr 12, tel./fax 68-35-58-870

 

KURATORZY ZAWODOWI - DYŻURY

Kelma Lidia – starszy kurator zawodowy – wtorek, środa 8.30 - 14.30

pok. nr 9, kom. 734 417 563, e-mail: lidia.kelma@nowa-sol.sr.gov.pl

Kupidura Aleksandra – kurator zawodowy– poniedziałek, czwartek 9.00 - 15.00

pok. nr 9, kom. 690 378 275, e-mail: aleksandra.kupidura@nowa-sol.sr.gov.pl

Miśkiewicz Katarzyna – kurator specjalista - wtorek, czwartek 9.00 - 15.00

pok. nr 13, kom. 690 127 682, e-mail: katarzyna.miskiewicz@nowa-sol.sr.gov.pl

Nowak Edyta – kurator specjalista - poniedziałek, czwartek 9.00 – 15.00

pok. nr 14, kom. 690 378 247, e-mail: edyta.nowak@nowa-sol.sr.gov.pl

Sielecka Magdalena – kurator specjalista - poniedziałek, środa 8.00 – 14.00

pok. nr 11, kom. 690 378 225, e-mail: magdalena.sielecka@nowa-sol.sr.gov.pl

Sokalska Justyna – kurator specjalista - czwartek, piątek 9.00 – 15.00

pok. nr 9, kom. 607 831 098, e-mail: justyna.sokalska@nowa-sol.sr.gov.pl

Wojciechowska Aneta – kurator specjalista - poniedziałek, czwartek 8.00 - 14.00

pok. nr 11, kom. 690 378 208, e-mail: aneta.wojciechowska@nowa-sol.sr.gov.pl