Wokanda
-
Data: 18-04-2024
Sala: 105, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa SólGodzina: 08:30
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 176/23Skład orzekający: Przewodniczący Aneta Jamróz
-
Data: 18-04-2024
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 08:30
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 561/23Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
-
Data: 18-04-2024
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 08:45
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 648/23Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
-
Data: 18-04-2024
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 08:50
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 15/23Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
-
Data: 18-04-2024
Sala: 105, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa SólGodzina: 09:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 43/22Skład orzekający: Przewodniczący Aneta Jamróz, Członek składu Marta Tabarkiewicz
-
Data: 18-04-2024
Sala: 103, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa SólGodzina: 09:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nkd 109/23Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
-
Data: 18-04-2024
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 09:00
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 276/23Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
-
Data: 18-04-2024
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 09:00
odroczona
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 557/23Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
-
Data: 18-04-2024
Sala: 107, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 09:00
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 243/23Skład orzekający: Przewodniczący Iwona Reszkowska
-
Data: 18-04-2024
Sala: 107, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 09:20
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 530/23Skład orzekający: Przewodniczący Iwona Reszkowska