Wokanda
-
Data: 28-03-2024
Sala: 110, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 10:45
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 573/23Skład orzekający: Przewodniczący Agata Matusiak-Wojnicz
-
Data: 28-03-2024
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 11:00
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 899/23Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
-
Data: 28-03-2024
Sala: 103, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa SólGodzina: 11:00
zakończona
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 631/23Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
-
Data: 28-03-2024
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 11:15
zakończona
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 865/23Skład orzekający: Przewodniczący Marta Szczodrowska
-
Data: 28-03-2024
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 11:30
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 462/23Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
-
Data: 28-03-2024
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 11:45
zakończona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 774/23Skład orzekający: Przewodniczący Olga Smuda-Bartków
-
Data: 28-03-2024
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 12:00
zakończona
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 868/23Skład orzekający: Przewodniczący Marta Szczodrowska
-
Data: 28-03-2024
Sala: 110, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 12:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 931/23Skład orzekający: Przewodniczący Agata Matusiak-Wojnicz
-
Data: 28-03-2024
Sala: 110, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa SólGodzina: 12:30
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 583/23Skład orzekający: Przewodniczący Agata Matusiak-Wojnicz
-
Data: 28-03-2024
Sala: 103, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa SólGodzina: 12:40
zakończona
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 569/23Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz