Rodzina 500+

Wokanda

Wydział
Sygnatura sprawy (lub jej fragment)
Data rozprawy:
Data: 17-05-2018
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:40
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 32/18
Skład orzekający: Przewodniczący Jacek Kanclerz
Data: 17-05-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nkd 25/18
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 17-05-2018
Sala: 105, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:00
odroczona
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 735/17
Skład orzekający: Przewodniczący Krzysztof Gowin
Data: 17-05-2018
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:00
odwołana
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 196/18
Skład orzekający: Przewodniczący Krystyna Olejnik
Data: 17-05-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:30
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nkd 26/18
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 17-05-2018
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:30
zdjęta z wokandy
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 1031/17
Skład orzekający: Przewodniczący Jacek Kanclerz
Data: 17-05-2018
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:30
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 168/18
Skład orzekający: Przewodniczący Krystyna Olejnik
Data: 17-05-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 13:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 365/17
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 17-05-2018
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 13:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 151/18
Skład orzekający: Przewodniczący Krystyna Olejnik
Data: 17-05-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 13:25
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 455/17
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz