Rodzina 500+

Wokanda

Wydział
Sygnatura sprawy (lub jej fragment)
Data rozprawy:
Data: 14-02-2018
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:00
odwołana
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 1260/16
Skład orzekający: Przewodniczący Magdalena Świetlik
Data: 14-02-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 7/18
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 14-02-2018
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:30
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 1052/16
Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Gajgiel
Data: 14-02-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:45
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RNs 290/17
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 14-02-2018
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:00
odwołana
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 60/16
Skład orzekający: Przewodniczący Magdalena Świetlik
Data: 14-02-2018
Sala: 110, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:00
odroczenie ogłoszeni
Wydział: IV Wydział Pracy
Sygnatura sprawy: IV P 48/17
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 14-02-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 512/17
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 14-02-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:50
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 648/17
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 14-02-2018
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:00
odwołana
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I Ns 328/17
Skład orzekający: Przewodniczący Magdalena Świetlik
Data: 14-02-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:40
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 160/17
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz